قابلیت شارژ سمعک‌های استایل miniRITE

با باتری‌های ZPower ، همه چیز ساده‌تر میگردد!

سمعک‌های استایل miniRITE کمپانی‌های اتیکن، برنافن و سونیک به دلیل قابلیت تطبیق با رسیورهای با قدرت‌های پوششی مختلف (رسیورهای 60،85،100،105) و قابلیت ارائه به بیماران با کم‌شنوایی‌های گوناگون، از پرطرفدارترین‌ محصولات ما به شمار می‌روند.

 در نسل جدید محصولات هر یک از این سه کمپانی، سمعک‌های miniRITE در پنج سطح عملکردی-قیمتی عرضه شده‌اند تا به لحاظ قیمتی تنوع گسترده‌ای داشته و در کنار قابلیت‌های بی‌نظیر خود، نیازهای طیف وسیعی از افراد کم‌شنوا را به خوبی برآورده سازند.

 در ابتدا باید اشاره کرد که سمعک‌های استایل miniRITE خانواده‌های Opn و Siya (کمپانی اتیکن)، خانواده‌ی Zerena (کمپانی برنافن)، خانواده‌ی Enchant (کمپانی سونیک) در تمامی سطوح عملکردی-قیمتی، این قابلیت را دارند تا به یک سمعک قابل شارژ تبدیل شوند.

بدین ترتیب که در این استایل از سمعک‌ها با جایگذاری درب باتری مخصوص که در بسته شارژر موجود می‌باشد، این سمعک‌‌ها به محصولی هیبرید تبدیل می‌شوند که هم قابلیت کار کردن با باتری‌های یکبار مصرف مرسوم و هم باتری‌های قابل شارژ را دارا هستند.

 از این پس کاربر سمعک به راحتی قادر خواهد بود تا سمعک خود را در طول شب شارژ کرده و سپس یک روز کامل از آن‌ها استفاده کند؛ هم‌چنین در مواقعی که به دلایل گوناگون به شارژر دسترسی ندارد می‌تواند به سادگی با خارج کردن باتری قابل شارژ از سمعک، یک باتری یکبار مصرف را درون سمعک قرار داده و تا زمان دسترسی مجدد به شارژر به راحتی از سمعک خود استفاده کند.

در کنار تمامی موارد بیان شده، این باتری‌های قابل شارژ از طول عمر بالایی برخوردار بوده و تا مدت زمان زیادی کاربران را از خرید باتری بی‌نیاز می‌سازد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این محصول، با واحد علمی شرکت آلتون شنوا تماس حاصل فرمایید.زیرمجموعه های آلتون شنوا