نمایندگی شرکت Grason-Stadler

یکی از دلایل مهمی که GSI به رهبری صنعت شهرت داده است، مشارکت استراتژیک ما با توزیع کنندگان و مشتریان ما است. همکاران ما همواره فعال در فرایند کسب و کار بوده اند و بازخورد مهمی در زمینه توسعه محصولات، آموزش و بهبود فرآیند مشتری مداری ارائه داده اند. مشارکت مهم دیگر، با موسسات آموزشی و پژوهشی است. GSI به خاطر مشارکت با دانشگاه ها و بنیادهای پیشرو برای تحقیق، به خود افتخار می کند. GSI با یک شبکه توزیع کننده جهانی با بیش از 100 دفتر، قادر به ارائه محصولات و حمایت از متخصصان مراقبت های بهداشتی در بیش از 70 کشوردنیا میباشد.

مشاهده وب سایت

تنظیم استاندارد بالینی

بیش از 65 سال است که ما موقعیت خود را به عنوان یک رهبر در سراسر جهان در تجهیزات شنوایی سنجی بنا نهاده ایم. تنظیم استاندارد بالینی نه تنها شعار ماست، بلکه نیروی محرکی است در پس تمامی کارهایی که انجام میدهیم. از افرادی که استخدام میکنیم گرفته تا محصولات و خدماتی که توسعه و پشتیبانی می کنیم.

  • کیفیت محصولات در طی سال ها مشخصه برند GSI بوده است و همچنان وابسته به مردمی است که در حال حاضر با این شرکت ارتباط دارند.
  • محصولات GSI ساخته شده اند تا در هر محیطی، بدون محدودیت، به یک کامپیوتر متصل شده و به درستی بکار خود ادامه دهند.
  • یک مشخصه ظاهری از یکی محصولات GSI، طراحی ارگونومیک و قابلیت "یک دکمه-یک عملکرد" است.
  • مروزه تنوع متخصصین مراقبت از شنوایی و تنظیمات کلینیکال آن ها عالی است که هر کدام با نیازهای متفاوت در جامعه حضور دارند. GSI یک خط تولید کامل از ادیومترها، آنالایزرهای گوش میانی، آزمونگر های emission otoacoustic و ابزارهای بالقوه شنوایی را برای محیط های بالینی، تشخیصی و غربالگری ارائه می دهد.

زیرمجموعه های آلتون شنوا